Zaczęło się od pewnego odkrycia…

Niczym archeolog w piramidach, szukałam w głębi siebie czegoś więcej. Czegoś, co sprawi, że praca stanie się pasją i stylem życia. Czegoś, co pozwoli ludziom się zatrzymać w pędzie dnia codziennego i ze spokojem spojrzeć wokół siebie, uśmiechnąć się. Odważnie stawiałam czoła przeciwnościom i wysokim wymaganiom. Cały czas moim motorem napędowym była i jest chęć rozwoju – pragnienie dążenia do doskonałości i nieustawania w miejscu.

I odkryłam..

To, czym chcę żyć, co sprawia mi radość i pcha do przodu. Dumna jak lew, z grzywą podniesioną do góry ogłaszam, że dokopałam się w głąb siebie i stworzyłam fundamenty szczęśliwego życia. Pragnę dzielić się tym z innymi.

Uwielbiam kontakt z ludźmi. Potrafię reagować na ich potrzeby. Wychodzę poza utarte schematy i przeprowadzam dogłębne badanie oczekiwań, aby sprostać nawet najbardziej indywidualnym wymaganiom. Moje kompetencje i doświadczenie strzegą bezpieczeństwa moich Klientów.

Nazywam się Agata Trojanowska

Od ponad 5 lat profesjonalnie zajmuję się nieruchomościami. Zbudowałam jedną z największych firm we Wrocławiu zajmującą się wynajmem krótkoterminowym.

"Praca to most między rzeczywistością a marzeniami."

Każdego dnia pomagam moim Klientom budować piękne, solidne mosty i wspieram ich profesjonalną opieką podczas tego procesu.

agata trojanowska

Moja historia

Instagram

Wystarczy wypełnić formularz Skontaktujemy się z Tobą

Zwykle odpowiadamy do 24 godzin w dni robocze

Świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób.